Agencja Pracy Twórczej
„NoomeR"

Recenzje

Opublikowane w różnych miejscach recenzje książek, filmów i seriali zebrane w jeden zbiór.

 • ale_noomer_(text).jpg

  Ale Noomer!

  Tu jest wszystko to, czego nie umiałem przypisać do innych półek. Osobliwości, cuda boskie z pięściami, serie ale i samotne białe żagle, niczym z powieści Katajewa. Jeśli znajdą rodzeństwo, zasłużą z czasem na własną półkę w Cloobie.

 • Logo_FabrykaSlow.jpg

  Fabryka Słów

  Z pozoru HR Fabryki nie stawia zbyt wysokich wymagań swoim kandydatom, z pozoru... Każda dniówka w Fabryce to wyzwanie. Wyzwanie, które warto podjąć.

 • knowledge-1052013_640.jpg

  Historia, bo lubię

  Tu trafią recenzje książek z historią w tle. O historii najdawniejszej i mniej dawnej, o historii Polski i świata, beletrystyka i fakty, historia w każdej postaci na twardo i na miękko, na wesoło i na poważnie. Historia, bo lubię :)  

 • noodne_lektoory.jpg

  Noodne lektoory?

  A kto powiedział, że lektury szkolne muszą być nudne? W tej zakładce kilka - z wielu - przykładów potwierdzających, że to naprawdę znakomite i zajmujące historie.

 • logo-Ladys-Club-Magazyn_400px1.png

  Pan Book i Lady's Club

  Recenzje autorstwa Adama Zdanowskiego zamieszczane na gościnnych stronach Magazynu Lady's Club i w witrynie internetowej magazynu w kąciku Pana Booka.

  Pan Book w Lady's Club

 • coffer-281253_640.jpg

  Perły z lamusa

  Dawno temu był taki program w TVP prowadzony przez red. Tomasza Raczka i nieodżałowanego red. Zygmunta Kałużyńskiego. Oni omawiali i prezentowali w nim perełki światowej kinematografii. U nas będą to książki wydane przed laty, wciąż zasługujące na to aby po nie sięgnąć.

 • Projekt_Metro_2033_w.1.png

  Uniwersum Metro 2033

  Jeden z najbardziej udanych - w mojej opinii - projektów literackich w klimatach postapo. Tu będą pojawiać się recenzje i artykuły związane z tym projektem.

 • 77.-Wydawnictwo-WAB.png

  W.A.B.-ik

  Zaskakująco dużo książek z wydawnictwa W.A.B. umościło się na naszych półkach i wciąż nieodgadniony jest dla mnie charakter WABika, którym się posługują. W poszukiwaniu odpowiedzi możecie mi towarzyszyć czytając zamieszczone w tej zakładce recenzje.

 • zysk-logo-nowe.jpg

  ZYSK gwarantowany

  Rzadko kiedy trafiają się sytuacje, kiedy z czystym sumieniem można powiedzieć o tym, że "zysk jest gwarantowany". W przypadku oferty działającego od 1994 r. Wydawnictwa Zysk i S-ka, można.