Agencja Pracy Twórczej
„NoomeR"

2019-12-10 Płyta CD - Kolędy i Pastorałki

Płyta "Kolędy i  Pastorałki" to fizyczne zwieńczenie "Projektu K", prosto z wytwórni. Efekt wytężonej pracy całego zespołu. Prym wiodą oczywiście nasze Gwiazdy, które tańczyły i śpiewały przed próbami, w trakcie prób i po próbach. A potem jeszcze przed wyjazdem do studia, w trakcie drogi, przed nagraniem, w trakcie i po nagraniu i w drodze powrotnej również.... Gdyby ich energię przesłać do systemu energetycznego, światowe problemy z energią odnawialną przestałyby być problemami. Póki co Anię, Ewę, Kasię, Julkę, Maję, Wiktorię i Zosię można w pełnej krasie usłyszeć na płycie. Niewykluczone, że energią płynącą z naszej płyty uda ogrzać się całkiem sporą grupkę słuchaczy.

Gwiazdy mają jednak to do siebie, że najpełniej błyszczą wtedy, kiedy potrafią zaprezentować pełnię swoich możliwości, a pieczę nad tym sprawowali wspólnie pani Marta z ks. Przemkiem. Ba, sami również dołożyli sporo kilodżuli energii, angażując się wokalnie praktycznie w każdym utworze. 
Pozostaje nam tylko zachęcić do nabywania płyty, która już od najbliższej niedzieli, tj. 15 grudnia, będzie do nabycia po Mszach Św. w Salwatoriańskiej parafii pw. NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej. 

Płytę będzie można również nabyć za pośrednictwem naszej strony internetowej. Ponadto warto uważnie śledzić wydawnictwa naszych Patronów Medialnych. Zarówno Kronika BeskidzkaMagazyn Lady's Club  i Radio BIELSKO, będą dysponować pewną liczbą egzemplarzy dla swoich czytelników i słuchaczy.