Agencja Pracy Twórczej
„NoomeR"

2019-08-14 Duo Continotes w Zabrzu

14 sierpnia 2019 r. o godz. 19.00 w KURORCIE QULTURY Gajowa 9 będziemy gościć wyjątkowych muzyków. „Duo-Contines” to pochodzący i koncertujący gównie we Francji duet, który tworzą Roza Piotrowska i Daniel Parisel. Grają wspólnie od czterech lat, w tym roku wydali swoją pierwszą płytę.

Roza Piotrowska - muzyk, pedagog, kompozytor. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, Polka na stałe mieszkająca we Francji. Poza muzyką zajmuje się energoterapią, pomagając ludziom odblokować dobrą energię, którą posiadają w sobie. 

Daniel Parisel - profesor i emerytowany pedagog. Całe swoje zawodowe życie organizował i prowadził staże z zakresu psychologii dla nauczycieli. Gra na katarynce, sam przygotowuje dla siebie nuty, nie są to jednak typowe aranżacje zapisane na kartach pięciolinii, ale nuty zrobione na kartonowych kartach… W wolnych chwilach maluje, są to głównie motywy, o których opowiada będąc na scenie. Własne prace pomagają w zilustrowaniu otaczającego świata oraz przede wszystkim mówią o tym co jako „Duet” wyrażają swoją muzyką. 

Wstęp wolny!